Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Wszelkie wiadomości prosimy kierować na adres szkolka.arnow@gmail.com
Wprowadziliśmy możliwość płatności bezgotówkowych

Godziny otwarcia

Szkółka w ZACHARZYCACH
od dnia 18.11.2019 na okres zimowy zawiesza regularną sprzedaż materiału szkółkarskiego.
W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny

Promocja

Napisz do nas


Największym atutem naszych choinek jest ich ŚWIEŻOŚĆ :)

Maksymalnie staramy się opóźniać czas wycinki by jak najdłużej cieszyły Was w nadchodzące święta.
Zapraszamy do naszych szkółek w Zacharzycach k. Wrocławia oraz w Lubinicku k. Świebodzina.

Do zobaczenia :)

W okresie przedświątecznym obowiązują niestandardowe godziny sprzedaży choinek- dostosowujemy się do Waszych potrzeb.

Niezwykłe egzemplarze

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją wyselekcjonowanych roślin nazwanych przez nas Niezwykłymi Egzemplarzami. Ich niezwykłości można się doszukiwać się w szczególnych walorach wizualnych lub gabarytowych. Do tej grupy zaliczamy formowane jałowce w wieku 20+ jak i cisy 30+.

Jałowiec chiński MONARCH

Jałowiec łuskowaty MYERII

WARUNKI SPRZEDAŻY

1. Płatność gotówką przy odbiorze towaru. Dla stałych odbiorców możliwość płatności w terminie 14 dni przelewem na konto firmy:

PKO Bank Polski
72 1020 3408 0000 4102 0298 8285

2. Dla stałych odbiorców hurtowych indywidualne warunki płatności.
3. Zastrzegamy sobie prawo zmiany cen w trakcie sezonu.
4. Sprzedaż poszczególnych asortymentów w kolejności zgłoszeń, aż do wyczerpania zapasów.
5. Istnieje możliwość poszerzenia oferty w trakcie sezonu.
6. Produkty objęte cenami promocyjnymi nie wchodzą w skład naliczania wartości rabatu.
7. Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej.
8. Oferta nie obejmuje wielu gatunków i odmian dostępnych w niewielkich ilościach.

Już od przeszło dwudziestu lat szkółka ARNOW zajmuje się na większą skalę uprawą cisa pospolitego (Taxus baccata). Mamy w swojej kolekcji liczne okazy formowane o szczególnych walorach wizualnych i gabarytowych. Polecamy szczególnie: kule, kule na pniu, "bałwanki", stożki i cylindry.

Materiał szkółkarski kopany z gruntu jest dostępny wiosną oraz jesienią. Mamy również w ofercie cisy formowane i wielkogabarytowe posadzone w pojemnikach typu Airpot. Rośliny te są dostępne w sprzedaży przez cały rok.

Przykłady cisów formowanych i wielkogabarytowych mogą Państwo obejrzeć w naszej galerii zdjęć w zakładce GALERIA.

Naszym celem jest ułatwienie Państwu realizacji marzeń o własnym niepowtarzalnym ogrodzie i staramy się, aby marzenia te zrealizować za przystępną cenę. Dlatego szkółka ARNOW współpracuje z projektantką ogrodów mgr inż. Katarzyną Niedźwiecką, która może zaproponować koncepcję nasadzeń lub wykonać profesjonalny projekt oraz ogrodnikami chętnie podejmującymi kolejne ogrodowe wyzwania. Bliższe informacje pod numerem kom. 517 276 586.

Aby dowiedzieć się więcej na temat planowania nowych nasadzeń, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem "Zanim zaczniemy projektować ogród" lub odwiedzić naszą stronę: OGRODY

Miło nam poinformować, że szkółka ARNOW wprowadziła do sprzedaży sadzonki jagody kamczackiej (Lonicera caerulea var. kamtschatica). Proponowane odmiany to: Wojtek, Zojka, Rebeka,Ruben, Iga, Tola, Borealis, Jolanta i Leningradskji Velikan. Owoce jagody kamczackiej są aromatyczne i zdrowe. Odtruwają organizm i pomagają w usuwaniu z toksyn. Poza tym są smacznym dodatkiem do deserów. Wczesne plonowanie gwarantuje nam dostęp do świeżych owoców już na przełomie maja i czerwca.

Więcej informacji na temat jagody kamczackiej i jej uprawy znajdą Państwo na naszej stronie Jagoda kamczacka

W odpowiedzi na duże zainteresowanie klientów, wprowadzamy do sprzedaży krzewy borówki wysokiej (Vaccinium corymbosum). W ofercie posiadamy 5-letnie krzewy z silnie rozwiniętym systemem korzeniowym, owocujące.

Odmiany: Early Blue, Nelson, Brigitta, Toro

Więcej informacji na temat borówki amerykańskiej i jej uprawy znajdą Państwo na naszej stronie http://arnow.pl/borowkaamerykanska

Szkółka ARNOW wprowadziła do sprzedaży sadzonki bambusa z gatunku Fargesia oraz Phyllostachys. W swojej ofercie mamy min. odmiany:

Fargesia Jiuzhaigou, Fargesia nitida, Fargesia nitida Pillar, Fargesia murielae Vampire

Rośliny w doniczkach 3-litrowych, ładne kępy. Mają zwarty pokrój i nie wymagają stosowania barier korzeniowych.

Więcej informacji na temat odmian i ich uprawy można znaleźć na stronie http://arnow.pl/nowosciipromocje. Przykłady bambusów dostępnych w naszej szkółce mogą Państwo obejrzeć w naszej galerii zdjęć na stronie arnow.pl/galeria.

Szkółki ARNOW prowadzą sprzedaż różaneczników i azalii w pojemnikach. Rośliny 5 letnie w pojemnikach 7- i 10-litrowych. Wysokość rośliny uzależniona od odmiany.

W swojej ofercie mamy min. odmiany azalii wielkokwiatowej:
Firebal, Golden Lights, Golden Topas, Juanita, Limetta, Oxydol czy Sarina,

oraz odmiany różaneczników, np.:
Blurettia, Calsap, Catharine Van Tol, Mahasona, Rasputin czy Taurus.

Różaneczniki i azalie kwitną na przełomie maja i czerwca. Preferują kwaśną glebę oraz stanowiska osłonięte, półcieniste. Lubią towarzystwo roślin zakwaszających podłoże, np. sosny.

Przykłady różaneczników i azalii dostępnych w naszych szkółkach mogą Państwo obejrzeć na stronie www.arnow.pl/galeria

Wszystkie fotografie oraz opracowania prezentowane na niniejszej stronie są własnością właściciela strony. Zastrzega sobie on wyłączne prawo do ich publikowania i wykorzystywania. Kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody administratora strony jest naruszeniem praw autorskich i podlega odpowiedzialności karnej zgodnie z postanowieniami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

słowa klucze: rośliny ozdobne Wrocław, rośliny ozdobne Świebodzin, krzewy ozdobne Wrocław, szkółka drzew i krzewów ozdobnych, drzewa i krzewy, szkółka roślin ozdobnych, Zacharzyce, powiat Wrocław, dolnośląskie, Lubinicko, powiat Świebodzin, lubuskie, sadzonki, borówka amerykańska owoce, jagoda kamczacka, ogrody, thuja smaragd, bambus, bambusy, fargesia, choinki; key words: nursery farm, trees, shrubs, formed plants, low price, garden; Zierpflanzen, Baumschule, Laubbäume, Nadelbäume, Sträucher, gepfropfte Setzlinge, Heidepflanzen, Stauden, Ziergräsern, Thujas, Zypressen, Wacholder, Eiben, geformte Pflanzen, Gärten, attraktiven Preisen, Polen, die polnisch-deutsche Grenze, Breslau, Schwiebus "
Witryna stworzona na platformie