Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Wszelkie wiadomości prosimy kierować na adres szkolka.arnow@gmail.com
Wprowadziliśmy możliwość płatności bezgotówkowych

Oferta LUBINICKO

Znaczącą pozycję w naszej produkcji stanowią gatunki rodzime, od zawsze rosnące w polskich lasach, parkach i przydomowych ogrodach. W ofercie znajdują się także interesujące odmiany szczepione różnych gatunków oraz starsze egzemplarze, często o oryginalnych kształtach lub formowane pod kątem indywidualnych oczekiwań i potrzeb klientów. Ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe gatunki i odmiany tak by każdego roku mogli Państwo nabywać nowości.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Drzewa i krzewy iglaste
Drzewa i krzewy liściaste
Rośliny formowane
Trawy, byliny i pnącza

WARUNKI SPRZEDAŻY

1. Płatność gotówką przy odbiorze towaru. Dla stałych odbiorców możliwość płatności w terminie 14 dni przelewem na konto firmy:

PKO Bank Polski
72 1020 3408 0000 4102 0298 8285

2. Dla stałych odbiorców hurtowych indywidualne warunki płatności.
3. Zastrzegamy sobie prawo zmiany cen w trakcie sezonu.
4. Sprzedaż poszczególnych asortymentów w kolejności zgłoszeń, aż do wyczerpania zapasów.
5. Istnieje możliwość poszerzenia oferty w trakcie sezonu.
6. Produkty objęte cenami promocyjnymi nie wchodzą w skład naliczania wartości rabatu.
7. Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej.
8. Oferta nie obejmuje wielu gatunków i odmian dostępnych w niewielkich ilościa

Już od przeszło dwudziestu lat szkółka ARNOW zajmuje się na większą skalę uprawą cisa pospolitego (Taxus baccata). Mamy w swojej kolekcji liczne okazy formowane o szczególnych walorach wizualnych i gabarytowych. Polecamy szczególnie: kule, kule na pniu, "bałwanki", stożki i cylindry.

Materiał szkółkarski kopany z gruntu jest dostępny wiosną oraz jesienią. Mamy również w ofercie cisy formowane i wielkogabarytowe posadzone w pojemnikach typu Airpot. Rośliny te są dostępne w sprzedaży przez cały rok.

Przykłady cisów formowanych i wielkogabarytowych mogą Państwo obejrzeć w naszej galerii zdjęć na stronie arnow.pl/galeria.

Naszym celem jest ułatwienie Państwu realizacji marzeń o własnym niepowtarzalnym ogrodzie i staramy się, aby marzenia te zrealizować za przystępną cenę. Dlatego szkółka ARNOW w Lubinicku współpracuje z projektantką ogrodów mgr inż. Katarzyną Niedźwiecką, która może zaproponować koncepję nasadzeń lub wykonać profesjonalny projekt. Bliższe informacje pod numerem kom. 692 042 505 lub kom. 517 276 586. Prosimy o podanie informacji, że są Państwo klientami szkółki LUBINICKO.

Aby dowiedzieć się więcej na temat planowania nowych nasadzeń, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem "Zanim zaczniemy projektować ogród" lub odwiedzić naszą stronę: www.arnow.pl/ogrody.

W odpowiedzi na duże zainteresowanie klientów, wprowadzamy do sprzedaży krzewy borówki wysokiej (Vaccinium corymbosum). W ofercie posiadamy 5-letnie krzewy z silnie rozwiniętym systemem korzeniowym, owocujące.

odmiany: Early Blue, Nelson, Brigitta,Toro

Więcej informacji na temat borówki amerykańskiej i jej uprawy znajdą Państwo na naszej stronie arnow.pl/borowkaamerykanska

Miło nam poinformować, że szkółka ARNOW wprowadziła do sprzedaży sadzonki jagody kamczackiej (Lonicera caerulea var. kamtschatica). Proponowane odmiany to:

Wojtek, Zojka, Rebeka, Ruben, Iga, Tola, Borealis, Jolanta i Leningradskji Velikan.

Owoce jagody kamczackiej są aromatyczne i zdrowe. Odtruwają organizm i pomagają w usuwaniu z toksyn. Poza tym są smacznym dodatkiem do deserów. Wczesne plonowanie gwarantuje nam dostęp do świeżych owoców już na przełomie maja i czerwca.

Krzewy z tego gatunku są niezwykle odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak susza czy silne mrozy. Nie są również wymagające w stosunku do gleby.

Więcej informacji na temat jagody kamczackliej i jej uprawy znajdą Państwo na naszej stronie arnow.pl/jagodakamczacka.

Witryna stworzona na platformie