Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Wszelkie wiadomości prosimy kierować na adres szkolka.arnow@gmail.com
Wprowadziliśmy możliwość płatności bezgotówkowych

CIS - OFERTA SPECJALNA

Proponowane przez nasza szkółkę cisy znakomicie nadają się do tworzenia szlachetnych, zimozielonych żywopłotów. Mogą spełniać również rolę ciekawych soliterów o formach naturalnych jak i formowanych szczególnie na reprezentacyjne miejsca ogrodów i terenów zieleni. Rośliny uprawiane w gruncie dostępne od wiosny do początku (połowy) czerwca oraz od 2 połowy sierpnia do końca października.

Więcej informacji na temat oferty specjalnej znajduje się tutaj.

OFERTA SZKÓŁKI


Szkółka ARNOW proponuje Państwu szeroką gamę ozdobnego materiału szkółkarskiego. Ciągle poszerzamy ofertę o nowe gatunki i odmiany tak by każdego roku mogli Państwo nabywać nowości. Sprzedaż roślin prowadzimy od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Rośliny uprawiane w pojemnikach dostępne są w sprzedaży przez cały sezon. Rośliny kopane z gruntu sprzedawane są w okresach sprzyjających ich właściwemu przyjęciu w nowym miejscu (marzec-maj, sierpień-październik). Prowadzimy również sprzedaż hurtową materiału szkółkarskiego oraz współpracujemy z firmami projektującymi i aranżującymi tereny zielone.

Od wczesnej wiosny do późnej jesieni prowadzimy sprzedaż detaliczną roślin w pojemnikach oraz kopanych z gruntu. Zaletą roślin uprawianych w pojemnikach jest ich dostępność w sprzedaży przez cały sezon oraz łatwość przyjęcia po posadzeniu, co ma pozytywny wpływ na ich właściwy wzrost i rozwój. Rośliny kopane z gruntu są sprzedawane w okresie, kiedy warunki pogodowe sprzyjają właściwemu przesadzeniu i przyjęciu, czyli wiosną i jesienią.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą


AKTUALNOŚCI

Nawet kiedy zima za oknem, nie próżnujemy. Pracujemy twórczo, a efekty tej pracy min. na poniższych fotografiach oraz w dziale GALERIA.

KATALOG

NAPISZ DO NAS

FIRMA GODNA ZAUFANIA

 

BON UPOMINKOWY

Bon upominkowy to ciekawa forma prezentu. Zachęcamy do zakupu bonów, których wartość możemy ustalić indywidualnie!
Witryna stworzona na platformie