Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Oferta LUBINICKO

Znaczącą pozycję w naszej produkcji stanowią gatunki rodzime, od zawsze rosnące w polskich lasach, parkach i przydomowych ogrodach. W ofercie znajdują się także interesujące odmiany szczepione różnych gatunków oraz starsze egzemplarze, często o oryginalnych kształtach lub formowane pod kątem indywidualnych oczekiwań i potrzeb klientów. Ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe gatunki i odmiany tak by każdego roku mogli Państwo nabywać nowości.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dane kontaktowe

Gospodarstwo Szkółkarskie ARNOW Anna Nowak

adres siedziby:
Lubinicko 6
66-200 Świebodzin

kom. 692 042 505
e-mail: arnow.lubinicko@gmail.com

NIP: 8961386424
REGON: 020051884

dane rachunku bankowego:
Santander Bank Polska S.A.
45 1090 1593 0000 0001 4389 6869


Napisz do nas

RODO

Wysyłając zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres poczty elektronicznej szkolka.arnow@gmail.com, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”).

Więcej informacji tutaj.

WARUNKI SPRZEDAŻY

1. Płatność gotówką przy odbiorze towaru. Dla stałych odbiorców możliwość płatności w terminie 7 dni przelewem na konto gospodarstwa:

Gospodarstwo Szkółkarskie ARNOW Anna Nowak
Santander Bank Polska S.A.
45 1090 1593 0000 0001 4389 6869

2. Dla stałych odbiorców hurtowych indywidualne warunki płatności.
3. Zastrzegamy sobie prawo zmiany cen w trakcie sezonu.
4. Sprzedaż poszczególnych asortymentów w kolejności zgłoszeń, aż do wyczerpania zapasów.
5. Istnieje możliwość poszerzenia oferty w trakcie sezonu.
6. Produkty objęte cenami promocyjnymi nie wchodzą w skład naliczania wartości rabatu.
7. Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej.
8. Oferta nie obejmuje wielu gatunków i odmian dostępnych w niewielkich ilościa

UWAGA - ZMIANA!

Informujemy, że z dniem 01.01.2020 r. Gospodarstwo Szkółkarskie ARNOW Anna Nowak, z siedzibą w Lubinicku k. Świebodzina zaprzestaje wystawiania faktur VAT. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 692 042 505.

Już od przeszło dwudziestu lat szkółka ARNOW zajmuje się na większą skalę uprawą cisa pospolitego (Taxus baccata). Mamy w swojej kolekcji liczne okazy formowane o szczególnych walorach wizualnych i gabarytowych. Polecamy szczególnie: kule, kule na pniu, "bałwanki", stożki i cylindry.

Materiał szkółkarski kopany z gruntu jest dostępny wiosną oraz jesienią. Mamy również w ofercie cisy formowane i wielkogabarytowe posadzone w pojemnikach typu Airpot. Rośliny te są dostępne w sprzedaży przez cały rok.

Przykłady cisów formowanych i wielkogabarytowych mogą Państwo obejrzeć w naszej galerii zdjęć na stronie arnow.pl/galeria.

Naszym celem jest ułatwienie Państwu realizacji marzeń o własnym niepowtarzalnym ogrodzie i staramy się, aby marzenia te zrealizować za przystępną cenę. Dlatego szkółka ARNOW w Lubinicku współpracuje z projektantką ogrodów mgr inż. Katarzyną Niedźwiecką, która może zaproponować koncepję nasadzeń lub wykonać profesjonalny projekt. Bliższe informacje pod numerem kom. 692 042 505 lub kom. 517 276 586. Prosimy o podanie informacji, że są Państwo klientami szkółki LUBINICKO.

Aby dowiedzieć się więcej na temat planowania nowych nasadzeń, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem "Zanim zaczniemy projektować ogród" lub odwiedzić naszą stronę: www.arnow.pl/ogrody.

W odpowiedzi na duże zainteresowanie klientów, wprowadzamy do sprzedaży krzewy borówki wysokiej (Vaccinium corymbosum). W ofercie posiadamy 5-letnie krzewy z silnie rozwiniętym systemem korzeniowym, owocujące.

odmiany: Early Blue, Nelson, Brigitta,Toro

Więcej informacji na temat borówki amerykańskiej i jej uprawy znajdą Państwo na naszej stronie arnow.pl/borowkaamerykanska

Miło nam poinformować, że szkółka ARNOW wprowadziła do sprzedaży sadzonki jagody kamczackiej (Lonicera caerulea var. kamtschatica). Proponowane odmiany to:

Wojtek, Zojka, Rebeka, Ruben, Iga, Tola, Borealis, Jolanta i Leningradskji Velikan.

Owoce jagody kamczackiej są aromatyczne i zdrowe. Odtruwają organizm i pomagają w usuwaniu z toksyn. Poza tym są smacznym dodatkiem do deserów. Wczesne plonowanie gwarantuje nam dostęp do świeżych owoców już na przełomie maja i czerwca.

Krzewy z tego gatunku są niezwykle odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak susza czy silne mrozy. Nie są również wymagające w stosunku do gleby.

Więcej informacji na temat jagody kamczackliej i jej uprawy znajdą Państwo na naszej stronie arnow.pl/jagodakamczacka.

Witryna stworzona na platformie